Dúbravka, Saratovská ul.: Lekárska ambulancia, kompletne zrekonštruovaná a zariadená, s databázou pacientov a sestričkou, ÚP: 101,2 m2 Číslo zákazky: 1896

Kancelárske priestory, 101.2 m², poschodie:1/2

Lokalita: Dúbravka/Bratislava IV

Cena: 100.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ kompletne nadštandartne zrekonštruovanú, zariadenú a vybavenú lekársku pediatrickú ambulanciu s vlastnými dvoma WC a odpočívárňou, s možnosťou okamžitého ordinovania v zdravotnom stredisku v Dúbravke, na Saratovskej ulici.


AMBULANCIA sa nachádza na prízemí a má celkovú výmeru 101,2 m2. Výmera samotnej ambulancie je 84,60 m2 a 16,66 m2 tvoria spoločné priestory. Priestor je kompletne zrekonštruovaný a vyzdobený s dôrazom na najmenších pacientov. Okná sú plastové so žalúziami, vo WC moderná dlažba a obklady s novou sanitou, stropné podhľady so svietidlami, na podlahe kvalitné linoleum. Ambulancia pozostáva z čakárne, dvoch samostatných WC, odpočívárne, prípravovne a ordinácie. Predáva sa s kompletným zariadením a vybavením, vrátane databázy pediatrických pacientov. Novému lekárovi je k dispozícii aj spoľahlivá sestrička s dlhoročnou praxou. Momentálne mesačné náklady, ktoré sú 450,-€, sa budú znižovať, pretože celé stredisko sa zatepľuje a boli v ňom inštalované nové vykurovacie bezobslužné kotly.


PONÚKANÝ PRIESTOR JE UMIESTNENÝ oproti nákupnému centru Saratov. Neďaleko je električková i autobusová zastávka MHD.


CENA: 100.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.:  0903 758 502.


UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa