3 izb. mezonetový byt, Nové Mesto, Osadná ul.: zrekonštruovaný, priestranný, tehlový, slnečný, ÚP: 86,80 m2, murovaná pivnica, vlastné kúrenie, spoločný dvor, výborná lokalita. Číslo zákazky: 1893

3 izbový byt, 86.8 m², poschodie:3/3, pivnica

Lokalita: Nové Mesto/Bratislava III

Cena: 179.999,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ veľký slnečný 3 izbový tehlový mezonetový byt s nepriechodnými izbami, veľkou murovanou pivnicou, vlastným kúrením a spoločným zeleným dvorom v lukratívnej časti Bratislavy, na Osadnej ulici, medzi Istropolisom a Polusom.


ZAUJÍMAVO RIEŠENÝ BYT s výmerou 86,80 m2, z toho 11,37 m2 murovaná pivnica, má samostatné izby a nachádza sa na 3/3 poschodí bez výťahu. Byt je orientovaný na juhozápad a je veľmi dobre presvetlený. Strecha, pod ktorou sú spálne a pracovňa,  je sedlová s novou škridlou, do ktorej sú osadené strešné okná so sieťkami a žalúziami. Byt bol priebežne rekonštruovaný a je vo veľmi dobrom stave. Na stenách sú pastelové farby, na podlahách dlažba a laminátové parkety v izbách. Vchodové dvere sú bezpečnostné, okná plastové so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. V kúpeľni je nový, len 3 ročný plynový kotol, zabezpečujúci teplú vodu a kúrenie. V celom byte sú nové radiátory a medené trubky. Pri predsieni je samostatné WC, schody na poschodie sú točité z čierneho železa.


Zaujímavosťou bytového domu, kde je len 16 bytov, je to, že má spoločný zelený dvor, kde je možné tráviť voľný časť. K bytu patrí aj murovaná veľká vydláždená pivnica s vetracím oknom a bezpečnostnými dverami.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: z menšej predsiene sa naľavo vstupuje do samostatného WC. Z predsiene sa priamo vstupuje do veľkej kuchyne s jedálenským stolom. Na konci kuchyne je vstup do kúpeľne s kotlom a práčkou, pri jedálenskom stole v kuchyni  je prechod do obývačky. V rohu kuchyne sú schody na poschodie.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: po schodoch sa vojde do haly, ktorá slúži ako pracovňa s posedením pod troma strešnými oknami. Naľavo je vstup do spálne s odkladacím priestorom, napravo vstup do detskej izby.


LOKALITA, KDE SA PONÚKANÝ BYT nachádza, je jedna z najobľúbenejších v hlavnom meste. Nachádza sa na rozhraní Starého a Nového Mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí je materská i základná škola, neďaleko stredné školy, poliklinika, zimný aj futbalový štadión, nákupné centrá (Centrál, Polus)... Parkovanie je bezplatné a je možné priamo pred domom, prípadne v jeho najbližšom okolí.


Cena: 179.999,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa