2 izbový byt, 6 ročná novostavba, Lamač, Bakošova ul.: priestranný, tehla, slnečný, veľký balkón, 62,57 m2 + 9,14 m2 balkón + 2,47 m2 pivnica, zateplená bytovka, vlastné kúrenie, neprechodné izby. Číslo zákazky: 1234

2 izbový byt, 74.18 m², poschodie:4/10, výťah

Lokalita: Lamač/Bratislava IV

Cena: 160.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ 6 ročnú novostavbu veľkého slnečného 2 izbového tehlového bytu s nepriechodnými izbami, pivnicou,veľkým balkónom a vlastným kúrením na Bakošovej ulici v Lamači.


ZAUJÍMAVO RIEŠENÝ BYT s výmerou 62,57 m2 + 9,14 m2 balkón + 2,47 m2 pivnica má samostatné izby a nachádza sa na 4/10 poschodí s dvoma výťahmi. Byt je orientovaný na juhozápad a je veľmi dobre presvetlený. Obývačka je čiastočne prepojená s kuchyňou a je v nej rohové okno s pekným výhľadom. V byte sú bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, laminátové podlahy a keramické podlahy, v predsieni a spálni rolldor, interiérové dvere so zárubňami a kompletne vybavená kuchynská linka. V kúpeľni s vaňou je práčka a plynový kotol na kúrenie a ohrev teplej vody. WC je samostatné a má aj umývadlo.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: z predsiene s rolldorom sa prechádza do chodby, z ktorej je vstup do WC a spálne. Oproti spálni je kúpeľňa s posuvnými dverami. Na konci chodby je veľká kuchyňa s jedálenským stolom spojená s obývačkou. Východ na balkón s osvetlením je z kuchyne i obývačky.


LOKALITA, KDE SA PONÚKANÝ BYT nachádza, je moderná a prešla veľkými zmenami. Približne 300 metrov od domu je les, neďaleko škola, škôlka, zdravotné stredisko, menšie nákupné stredisko na Malokarpatskom námestí s reštauráciou... Takmer oproti domu sú potraviny Lidl, neďaleko OBI a Hornbach, nákupné stredisko Bory... Z Lamača je výborné napojenie na diaľničný obchvat, ako aj spojenie MHD - autobusová zastávka je 200 metrov od domu. Parkovanie je možné hneď pri dome, prípadne je možnosť dokúpiť parkovacie mieste v suteréne domu za 7.500 €.  Byt je voľný ihneď.Nájomné pre dve osoby: 113 €/mesiac.


Cena: 160.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502. 


Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa