Rusovce, Balkánska ul.: hrubá stavba RD (prestavba), plánované 3 bytové jednotky, ÚP: 227 m2, pozemok 3,8 á. ZAUJÍMAVÁ INVESTÍCIA. Číslo zákazky: 1912

Rodinný dom - samostatný, 227 m²

Lokalita: Rusovce/Bratislava V

Cena: 289.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ hrubú stavbu dvojpodlažného RD, plánovaného s bývaním pre majiteľa na prízemí (4 izby) a dvoma bytmi na prenájom (3 a 1 izbový) na poschodí a tromi parkovacími miestami v centre Rusoviec na Balkánskej ulici.


PÔVODNÝ OBJEKT dielne sa prestavuje na základe zaujímavého projektu. Zámer majiteľa bol, že na prízemí bude obývať 4 izbový byt s terasou a na poschodí budú dva samostatné byty (každý s balkónom), ktoré bude prenajímať. Jeden menší 1 izbový a druhý 3 izbový. Tento pôvodný zámer je stále možné prispôsobiť vlastným predstavám. Úžitková plocha celého domu po rekonštrukcii je 227 m2. Plánované sú aj tri parkovacie miesta. Časť domu je momentálne obývateľná. K dispozícii je 1 a pol izbový byt s kuchyňou, kúpeľňou a WC. Napojený je na všetky inžinierske siete.


PONÚKANÝ DOM sa nachádza na rovinatom, 3,8á pozemku. Svojim architektonickym riešením je okrem pôvodného zámeru, vhodný aj ako sídlo firmy, prípadne aj ako viacgeneračné bývanie.


CENA: 289.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr.Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


 ***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa