Rusovce, Balkánska ul.: 2 izbový dvojpodlažný byt v rodinnom dome, samostatný vchod, kompletne zariadený, ÚP: 55 m2 – 2 x WC, klimatizácia, parkovanie. Číslo zákazky: 1911

2 izbový byt, 55 m², poschodie:1/2, bezproblémové parkovanie

Lokalita: Rusovce/Bratislava V

Cena: 600,-EUR /mesiac

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PRENÁJOM klimatizovaný dvojpodlažný 2 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vchodom v centre Rusoviec na Balkánskej ulici.


BYT POZOSTÁVA z predsiene s rolldorom, samostatným WC s umývadlom na prízemí, kuchyne so špajzou a veľkou obývačkou na prízemí. Na poschodí je chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, umývadlom a práčkou a samostatná spálňa. Na prízemí je drevená podlaha, v kuchyni a predsieni dlažba. Okná sú z drevených europrofilov so žalúziami. Na poschodí je podlaha laminátová a dominujú tu strešné okná so sieťkami.


PONÚKANÝ BYT je úplne nezávislý od majiteľov, ktorí bývajú v ďalšej časti domu a majú vlastný vchod. Tým, že je dom obývaný,  je v podstate aj stále „strážený“. K dispozícii je parkovacie miesto rovno pred domom. V prípade potreby viacerých áut je možnosť parkovať na neďalekom parkovisku, rovno pred potravinami.


CENA: 600,-€/ mes. vrátane energií (bez provízie pre RK).


KONTAKT: Mgr.Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa