Koliba, Tupého ul.: Novostavba 3 izb. holobyt, 120,45 m2 + 9,32 m2 terasa, vlastné kúrenie, nádherný výhľad na Bratislavu. Možnosť dvoch parkovacích miest v garáži pod domom. Číslo zákazky: 1908

3 izbový byt, 129.77 m², poschodie:5/6, tichá lokalita

Lokalita: Nové Mesto/Bratislava III

Cena: 310.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ veľkometrážny 3 izbový byt s terasou, nachádzajúci sa v 13 ročnej novostavbe bytového komplexu na Tupého ulici pod Kolibou. Byt má vlastné kúrenie, priestrannú obývačku, terasu s nádherným výhľadom na panorámu Bratislavy a dve parkovacie mieste v suteréne domu, ktoré je možné dokúpiť.


 
BYT S VÝMEROU 120,45 m2 + 9,32 m2 terasa sa nachádza na 5/6 poschodí s výťahom.


BYT MÁ TVAR obdĺžnika a je zaujímavo riešený. Je orientovaný na dve svetové strany. Spálne dovnútra objektu (tichá SV časť), a obývačka s kuchyňou, ktorá má 62 m2, s výhľadom na JZ. Predáva sa v štádiu holobytu – jeho dokončenie je na predstavách nového majiteľa. V celom byte je podlahové kúrenie. Okná sú plastové s vonkajšími žalúziami.


DISPOZIČNE RIEŠENIE: z predsiene sú naľavo vstupy do dvoch spální. Na konci predsiene je štvorcový priestor, ktorý môže slúžiť ako pracovňa alebo ako šatník. Vedľa neho je vstup do samostatného WC a kúpeľne. Vedľa vchodových dverí je chodba s miestom na veľký rolldor. Na konci chodby je obývačka spojená s kuchyňou. Tento priestor má výmeru 62 m2!!! Z obývačky je východ na terasu s výhľadom na panorámu Bratislavy. Osobité čaro má tento výhľad večer. 


VLASTNÝ PLYNOVÝ KOTOL na kúrenie a ohrev teplej vody je umiestnený na chodbe mimo bytu, murovaná pivničná kobka o výmere 2,06 m2 sa nachádza na 1. poschodí.


LOKALITA, kde je bytový dom umiestnený, je celá oplotená s prístupom cez veľkú vstupnú bránu na diaľkové ovládanie. Je to širšie centrum s dobrým napojením a dostupnosťou do mesta. O zeleň v celom areáli je profesionálne postarané a pre zvýšenie komfortu majiteľov bytov je možné využiť aj súkromnú umyváreň automobilov a menšie detské ihrisko pri vstupnej bráne.


CENA: 310.000,-€, aj na HÚ


CENA dvoch parkovacích boxov 30.000,-€

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa