Novostavba rodinného domu, Blatné, 4 km Senec: 5 ročný, 4 izbový dom - bungalov (ÚP:160 m2), krb, moderné technológie, fotovoltaika, garáž, uzatvorený rezort, 6,81 á upravený pozemok. Číslo zákazky: 1907

Rodinný dom - samostatný, 160 m², garáž

Lokalita: Blatné/okres Senec

Cena: 270.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 18 kilometrov od Bratislavy

Ponúkame na predaj 5 ročný, 4 izbový bungalov s garážou, napojený na moderné technológie (smart home) a čiastočnú výrobu vlastnej elektrickej energie (fotovoltaika), nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite neďaleko hlavného mesta – v obci Blatné, vzdialenej len 18 km od Bratislavy a 4 km od Senca.


Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite na konci obce, v uzatvorenom rezorte, do ktorého sa vchádza cez posuvnú bránu na diaľkové ovládanie. 


Denná časť domu, pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou, má vyvýšený strop s presvetlený strešnými oknami, čím je tento priestor opticky zväčšený. Úžitková plocha domu vrátane garáže je 160 m2, zastavaná plocha je 185 m2. Dom má 5 rokov a je postavený z 30 cm tvárnic YTONG. Z vonkajšej strany je zateplený 20 cm polystyrénom, sokel domu je z 18 cm Styroduru. Podlaha vo vnútri domu má 25 cm izoláciu, strop až 40 cm. V celom dome sú hliníkové okná zn. Schüco s izolačnými trojsklami, v chodbe sú dva svetlovody Velux. Kuchynská linka má vstavané kompletné elektrospotrebiče – od indukčnej varnej dosky po umývačku riadu. V predsieni a obývačke s kuchyňou je keramická dlažba, v izbách sú laminátové podlahy. V predsieni, spálni a v pracovni sú rolldory. V dome je jedno samostatné WC a veľká kúpeľňa, v ktorej je vaňa, sprchový kút a WC. Dom je ovládaný modernými technológiami – od krbu, ktorý má ventilátorom ovládané rozvody do celého domu, cez automatické osvetlenie domu až po diaľkové ovládanie klimatizácie, vonkajších žalúzií, alarmu či nastavanie podlahového kúrenia. Dom má aj vlastné fotovoltaické panely s výkonom 1,5 kW, ktoré pokrykú až 35% elektrickej energie. Priamo nad garážou, z ktorej sa vstupuje do predsiene, je východ na povalu s veľkým úložným priestorom. Garážová brána, ako aj ďalšia dvojkrídlová brána na pozemok, sú samozrejme diaľkovo ovládané. Pozemok je zatrávnený s prípravou na automatickú závlahu z vlastnej studne. Kamenný plot má v jednotlivých stĺpoch káble na osadenie osvetlenia.


Dispozičné riešenie: vstupuje sa do predsiene tvaru „L“, z ktorej je naľavo vstup do garáže. V predsieni je aj samostatné WC a rolldor. Na konci predsiene je vstup do dennej časti, ktorú tvorí obývačka s krbom a kuchyňa s jedálňou a menšou špajzou. Z obývačky je východ na pozemok. V zadnej časti obývačky za krbom je chodba, na začiatku ktorej je technická miestnosť s kotlom a ovládaním fotovoltaiky. Za technickou miestnosťou je výklenok  so sklenenými dverami, ktorý slúžil ako pracovňa, ale môže tu byť napríklad šatník. Z chodby, ktorá je presvetlená dvoma svetlovodmi, sú ďalej vstupy do troch samostatných izieb a kúpeľne s WC. Zo spálne a zadnej izby, ktorá je využívaná ako pracovňa, je tiež východ na pozemok.


Inžinierske siete: dom je napojený na všetky inžinierske siete a vlastnú studňu, ako aj DSL linku. Kúrenie v dome je podlahové, napojené na plynový kotol. 


OBČIANSKA VYBAVENOSŤ OBCE je na dobrej úrovni. Je tu  škôlka a základná škola, 2 obchody Samoška a CBA, kaviareň, pošta či všeobecný lekár. Všetko potrebné je možné vybaviť v neďalekom Senci. V centre obce je hneď pri autobusovej zastávke základná škola s moderným športovým ihriskom.


CENA: 270.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.


 ***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***


POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.


UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa