Rodinný dom , Rohovce: dvojpodlažný + kompletné podpivničenie, 3,5 izieb, dobrý pôvodný stav na rekonštrukciu, samostatná dvojgaráž, prístavba, ÚP: 150 m2, 5,11 á pozemok. Číslo zákazky: 1906

Rodinný dom - samostatný, 150 m²

Lokalita: Rohovce/okres Dunajská Streda

Cena: 68.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 25 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ 38 ročný dvojpodlažný, kompletne podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave s prístavbou a samostatnou dvojgarážou na 5,11 á pozemku v obci Rohovce, vzdialenej 6 km od Šamorína a 25 km od Bratislavy. Len 2 km od domu je kompa do Vojky nad Dunajom a cez ňu skratka do Rusoviec a Petržalky.


RODINNÝ DOM s úžitkovou plochou 150 m2  je postavený z kvádrov a bol skolaudovaný v roku 1980. Dom je v pôvodnom stave -  pripravený na rekonštrukciu. Má dve obytné nadzemné podlažia a jedno podzemné. Podlahy v dome sú betónové s linoleom a v dvoch izbách s drevenými parketami. Okná sú zdvojené, drevené.


Pozemok je rožný a prístupný z dvoch strán. Z bočnej strany pozemku je murovaná dvojgaráž, vedľa ktorej je ďalšie parkovacie miesto. V zadnej časti domu bola pristavaná hospodárska časť, v ktorej je dielňa, sklad dreva a suché WC. Časť podpivničenia je prístupná zo zadnej časti domu. V tejto časti je samostatná dielňa.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: v predsieni pri vchododvých dverách je kúpeľňa so samostatným WC. Z predsiene sa vchádza do obývačky, a samostatnej kuchyne, z ktorej je prechod ku schodisku. Z neho je vstup na poschodie a do podpivničenia.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: na poschodí je chodba so vstupom do troch samostatných izieb. Spálňa má balkón orientovaný do ulice. Polizba na poschodí môže slúžiť ako druhá kúpeľňa,prípadne menší šatník.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PIVNICE: v pivnici sú tri miestnosti – kotolňa s plynovým kotlom, presvetlená dielňa s umývadlom a miestnosť na zeleninu. Pod schodiskom sú dvere vedúce na pozemok.


INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky inžinierske siete, v pivnici je aj príprava na osadenie čerpadla na studňovú vodu. Vykurovanie domu je prostredníctvom plynového kotla s rozvodmi do radiátorov.


OBEC ROHOVCE SA NACHÁDZA medzi Bratislavou, Šamorínom a Dunajskou Stredou. Má dobrú občiansku vybavenosťou – potraviny, základnú a materskú školu, ambulancie lekárov, lekáreň... Kompletná občianska vybavenosť je v 6 km vzdialenonm Šamoríne alebo v Dunajskej Strede, ktorá je vzdialená 15 km. Tento dom je vhodný aj pre niekoho, kto prípadne pracuje v Petržalke, pretože kompou do Vojky a následne do BA si skráti čas (oproti prechádzaniu cez Šamorín a Dunajskú Lužnú) aj o viac ako 30-50 minút.


 CENA: 68.000,-€, aj na HÚ.


 KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


 


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.


POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa