3 izbový byt, Ondrejovova ul., Ružinov: kompletná rekonštrukcia, ÚP: 78,08 m2 + 3 m2 balkón + 6,02 m2 murovaná pivnica, šatník. Zateplený nízkopodlažný dom, výborná lokalita. Číslo zákazky: 1905

3 izbový byt, 81.08 m², balkón, pivnica

Lokalita: Ružinov/Bratislava II

Cena: 160.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 4 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ 3 izbový, kompletne zrekonštruovaný byt so šatníkom, balkónom a murovanou pivnicou v zateplenom dome so zrekonštruovanou strechou vo vyhľadávanej lokalite na Ondrejovovej ulici v Ružinove.


BYT S VÝMEROU 78,08 m2 + 3 m2 balkón + 6,02 m2 murovaná pivnica sa nachádza na3/3 poschodí. Byt bol kompletne prerobený pred 6 rokmi aj s menšou dispozičnou úpravou. V byte sú bezpečnostné dvere, plastové okná, laminátové a keramické dlažby, nová elektrina, nová kuchynská linka vrátane zabudovaných spotrebičov a 2x rolldor.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: zo vstupnej haly je naľavo vstup do detskej izby. Napravo od vchodových dverí je chodba so šatníkom (pôvodne prechod do kuchyne), veľkej kúpeľne so sprchovým kútom a samostatným WC. Oproti vchodovým dverám je vstup do obývačky, z ktorej sa naľavo vchádza do spálne a napravo do veľkej kuchyne s jedálenským stolom a východom na balkón. V suteréne domu je veľká murovaná pivnica, ktorá patrí k bytu.


BYTOVÝ DOM BOL ZATEPLENÝ a zrekonštruovaný v roku 2011. Vstup a východ z bytového domu je možný na elektromagnet. Lokalita, kde sa ponúkaný byt nachádza je pre svoju polohu a nízke bytové domy veľmi vyhľadávaná. Za domom je zelený park a škôlka. Približne 100 metrov od domu je autobusová a trolejbusová zastávka a Lidl. Vzdialenosť od centra je približne 2,5 kilometra, na diaľničný obchvat len 500 metrov.  Byt je kúpou voľný.Celkové náklady na byt sú 135,-€ + energie.


CENA: 160.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa