Rodinný dom, Orechová Potôň: dvojpodlažný, kompletne podpivničený 4 izbový dom: krb, bazén, garáž, 2x kúpeľňa, čiastočná rekonštrukcia, ÚP: 200 m2, 4,08 á pozemok s možnosťou ďalšieho dokúpenia. Číslo zákazky: 1903

Rodinný dom - samostatný

Lokalita: Orechová Potôň/okres Dunajská Streda

Cena: 105.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 35 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ 35 ročný, 2 podlažný, murovaný, 4 izbový rodinný dom s garážou a bazénom vo veľmi dobrom stave na 4,08 á pozemku v obci Orechová Potôň, vzdialenej 35 km od Bratislavy a 8 km od Dunajskej Stredy.


RODINNÝ DOM BOL POSTAVENÝ v roku 1982 z tehál a kvádrov. Obytná plocha domu je 100 m2, celková úžitková plocha vrátane pivnice je 200 m2. Veľkou výhodou je, že časť podpivničenia pri garáži sa dá použiť ako samostatný byt, ktorý má kuchyňu, kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. Sedlová strecha je pokrytá klasickou škridlou. V zadnej časti domu sú vymenené všetky okná za plastové, v prednej časti sú zdvojené drevené s vonkajšími žalúziami.

V celej obytnej časti sú na podlahách laminátové parkety a z troch izieb je východ na balkón. Všetky izby sú samostatné, za rodičovskou spálňou je ešte šatník. V obývačke je veľký murovaný krb. Kuchyňa pri obývačke slúži ako jedáleň – momentálne nemá namontovaný sporák a umývadlo, čo je možné bez problémov urobiť – všetky vývody sú pripravené v stene. Majitelia využívajú kuchyňu v podpivničení, ktorá je kompletne vybavená, vrátane umývačku riadu.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: z predsiene sa cez chodbu vchádza do obytnej haly (slúži ako malá obývačka), ktorá je od chodby oddelená presklennými dverami. Z tejto haly je naľavo vstup do kuchyne so špajzou, napravo do veľkej obývačky s krbom a východom na balkón, z ktorého sa schádza na pozemok. Z chodby pri predsieni sa piatimi schodby vychádza na medziposchodie, na ktorom je kúpeľňa s WC a tri samostatné spálne s východmi na balkón. Z chodby sa rovnako piatimi schodmi schádza do podpivničenia, kde je garáž, veľká kuchyňa s východom na pozemok, práčovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, dve špajze a kotolňa s čerpadlom na vodu. Všetky priestory v podpivničení okrem dvoch špájz sú vykurované.


Inžinierske siete: dom je napojený na vlastnú vodu, elektrinu a plyn. Kúrenie s rozvodmi do radiátorov je zabezpečené z plynového kotla. Odpad je zvedený do žumpy. 


POZEMOK JE ROVINATÝ a z väčšej časti vybetónovaný alebo vydláždený. V jeho prednej a zadnej časti je parková úprava so stromami a kríkmi. V ľavej zadnej časti pozemku je murovaný bazén. Pozemok susedí s druhou záhradou, ktorej majiteľ je ochotný odpredať v prípade záujmu jej časť. V obci je materská a základna škola, potraviny a reštaurácie. Neďaleko obce je známy rýchlostný automobilový okruh Slovakia Ring. V centre je vlakováj stanica, cez ktorú pravidelne jazdia spoje RegioJet z/do Bratislavy.


CENA: 105.000,-€, aj na HÚ.KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

POZNÁMKA: Vzdialôenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Vlastnosti

Vlaková stanica


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa