Kvalitne zrekonštruovaný 2 izbový byt so šatníkom, klimatizáciou a lodžiou v Dunajskej Strede v časti Nová Ves. ÚP: 64 m2 + 3 m 2 lodžia. Parkovanie pred domom. Číslo zákazky: 1902

2 izbový byt, 68.5 m², poschodie:5/7, výťah

Lokalita: Dunajská Streda/okres Dunajská Streda

Cena: 63.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 45 kilometrov od Bratislavy

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Dunajskej Strede na 5. poschodí  7 podlažného panelového domu po kompletnej rekonštrukcii.

Kvalitná a vkusná rekonštrukcia z pred dvoch rokov v sebe zahrňovala: výmenu rozvodov, nové platové okná, z vnútra s imitáciou dreva a žalúziami, výmenu dverí,  vrátane vstupných bezpečnostných dverí, nové podlahy, obklady a kuchynskú linku  so spotrebičmi. Kúpeľňa je obložená keramickým obkladom až po strop a vybavená vaňou s umývadlom a skrinkou, WC je tiež obložené až po strop.

V celom byte je vkusná laminátová podlah, na lodžii a WC je keramická dlažba. Klimatizácia je v spálni. V kuchyni je časť steny obložená kameňom. 

Lodžia má alumíniovú striešku proti dažďu a padaniu nečistôt.


Dispozičné riešenie: vstup zo schodiska s výťahom je do haly, z ktorej je prístup do samostatného WC, kúpeľne, obývačky , kuchyne a šatníka. Z kuchyne je prístup do spálne,   do malej komory a na lodžiu.


Bytový panelový dom, v ktorom sa byt nachádza je situovaný v novšej časti sídliska Nová Ves (15-20 r.), v pešej dostupnosti k nákupným centrám ( TESCO, OC MAX, Kaufland), slovenská ZŠ aj škôlka je 3 min. od bytu, priamo pod oknami sú dve večierky. Do centra mesta je peši cca 10 min. Parkovanie je pod oknami pred domom. K bytu prislúcha pivnica cca 1,5m2.


Cena : 63 000.-€ , aj na HÚ.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. 

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: inREAL realitná kancelária s.r.o.
Kontakt na makléra: 0903 758 502, 02/43638841
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa