NOVÁ CENA! Rodinný dom, Hviezdoslavov: 2 izbový, starší, neobývaný, veľmi pekný7,92 á STP na kraji obce, šírka 25 m, aj na dva RD, 800 m od vlakovej stanice. Číslo zákazky: 1896

Rodinný dom - samostatný, 60 m²

Lokalita: Hviezdoslavov/okres Dunajská Streda

Cena: 73.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 18 kilometrov od Bratislavy

PREDÁME starší, tehlový, suchý, prízemný rodinný dom so zastrešenou terasou, rovnou strechou a staršími hospodárskymi budovami na konci 7,92 á pozemku so šírkou 25 metrov v obci Hviezdoslavov, vzdialenej len 18 km od BA a 7 km od Šamorína.


RODINNÝ DOM SA NACHÁDZA v tichej časti obce na konci ulice, v okolí samých novostavieb. Dom je dlhšie neobývaný a je vhodný na prípadnú rekonštrukciu s dostavbou, alebo asanáciu s postavením nového domu. Jeho úžitková plocha je približne 60 m2 a slúžil len ako víkendový dom. Jeho výhodou je, že je suchý, takže prípadná prestavba je možná. Šírka pozemku je vhodná aj na stavbu dvoch domov.

INŽINIERSKE SIETE:
Do domu je dotiahnutá elektrina (200 aj 380V).  Zdroj kvalitnej pitnej vody má každý z vlastnej studne. Plyn je pred pozemkom, odpad sa rieši žumpou.

DOM S POZEMKOM SA NACHÁDZA na kraji obce, cca 400 metrov do jej centra. Do centra Šamorína s kompletným občianskym vybavením je len 7 kilometrov. Približne 800 metrov od pozemku je vlaková stanica s priamym napojením do Bratislavy.


CENA: 73.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, tel.: 0903 758 502.
 
***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***


 POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané do konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.


UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Vlastnosti

Vlaková stanica


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa