BA I, Krížna ul., Staré Mesto: 3 izb. tehlový byt s balkónom, kompletná kvalitná rekonštrukcia, zateplený a vynovený dom s výťahom, spálne otočené do dvora. Číslo zákazky: 1891

3 izbový byt, 74.5 m², poschodie:2/7, balkón

Lokalita: Staré Mesto/Bratislava I

Cena: 182.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný a dizajnérom navrhnutý 3 izbový tehlový byt s balkónom a samostatnými izbami, orientovaný na dve strany, v zrekonštruovanom a zateplenom dome Na Krížnej ulici v Starom meste, v blízkosti Blumentálskej ulice a Amerického námestia, len na „skok“ od centra.


BYT S VÝMEROU 67,5 m2 (balkón 3 m2 a pivnica 4 m2) sa nachádza  na 2./7.posch. s novým výťahom. Byt je veľkorysý, slnečný a pokojný. Má dobrú dispozíciu a množstvo úložného priestoru- miesto na štyri vstavané skrine v chodbe, spálni a detskej izbe. Orientovaný je na dve svetové strany. Spálne sú orientované do tichého dvora na Blumentálsku ulicu, obývačka priamo na Krížnu. Rekonštrukcia bytu a zariadenie je navrhnuté architektom a interierovým dizajnérom a zahŕňa: plastové okná so zalúžiami, nové rozvody elektriny s revíznou správou, nové rozvody vody, stierky, bodové stropné svetlá, nové zárubne a interiérové dvere, bezpečnostné dvere, nové podlahy, obklady, sanitu, kuchynskú linku na mieru v tvare „L“ s LED svetlom a výberom farieb na ovladánie. Byt sa predáva so všetkým novým zariadením, ktoré je na fotografiách.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vchádza sa do haly, z ktorej sú vstupy do všetkých miestností v byte. Napravo do dvoch spální, rovno do samostatnej kúpeľne a WC, naľavo do obývačky s kuchyňou a východom na balkón.


BYTOVÝ DOM, je zrekonštruovaný - nová zateplená fasáda, vstupné brány, schránky, výťah, okná. Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy s výbornou občianskou vybavenosťou a ešte lepším dopravným spojením. Zastávky električiek sú na Vazovovej, Krížnej a Radlinského ulici. Rezidenčné parkovanie je možné na ulici a vo dvore, či neďalekej podzemnej garáži na nám. Martina Benku. Rovno za domom je detské ihrisko a materská škola. Mesačné náklady sú 125,-€ bez elektriny.


CENA: 182.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


 ***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa