Nadštandardný RD, BA II – Podunajské Biskupice, Monardova ul.: 6 r. zariadená novostavba, 4 samostatné izby, krb, zastrešené parkovisko, ÚP:128 m2, upravený 6,1 á pozemok so závlahou, alarm. Číslo zákazky: 1889

Rodinný dom - samostatný, 128 m²

Lokalita: Podunajské Biskupice/Bratislava II

Cena: 1.650,-EUR /mesiac

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PRENÁJOM 4 izbový zariadený rodinný dom (bungalov) s krbom a parkovaním až pre 4 autá v Podunajských Biskupiciach na Monardovaj ulici, neďaleko výpadovky na Rovinku.


RODINNÝ DOM JE nadštandardne vybavený a zariadený.  V predsieni a dvoch spálňach sú rolldory, v priestrannej obývačke spojenej s kuchyňou je krb a kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi značky Bosch a AEG. Pred ňou je jedálenský stôl so šiestimi stoličkami. Vedľa linky je dvojkrídlová americká chladnička. V obývačke kožená sedacia súprava, sektorový nábytok a TV. V spálňach sú okrem rolldorov manželské postele. Jedna izba je zariadená ako pracovňa. V celom dome, okrem spální, je mramorová dlažba. Mramorom je obložená aj kúpeľňa s vaňou a WC. Pozemok je rovinatý a upravený. Predná časť pozemku, vrátane zastrešeného parkoviska a terasy za domom, je vydláždená. Oddychová časť je zatrávnená, po okrajoch s vysadenými okrasnými drevinami. Záhrada má autoamatický závlahový systém. Vjazd na parkovisko je cez bránu na diaľkové ovládanie.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupuje sa do predsiene s rolldorom, oproti ktorému je prvá spálňa. Z predsiene sa vchádza do kuchyne s jedálňou a veľkej obývačky s krbom, z ktorej sú dva východy na pozemok. Z obývačky napravo je dverami oddelená chodba, z ktorej sú vstupy do dvoch izieb (z jednej je ďalší východ na pozemok), kúpeľne s WC a technickej miestnosti, v ktorej je kotol a práčka.


RODINNÝ DOM JE napojený na alarm. TV signál je príjmaný cez satelit a v celom dome je vlastné internetové wifi pripojenie. Vykurovanie domu je centrálne – podlahové. Dom sa nachádza sa v novej lokalite s dobrým napojením na obchvat. Vo vzdialenosti necelý kilometer od domu je množtvo obchodov a občianska vybavenosť.  


CENA: 1.650,-€/ mes. vrátane energií


KONTAKT: Mgr.Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa