4 izb. novostavba /bungalov (predpokladané náklady – 60 €/mes.), Etreho Kračany, 3 km od Dun. Stredy: 4 izby, 2x WC, holodom, terasa, 6,5 á pozemok Číslo zákazky: 1884

Rodinný dom - samostatný, 137.05 m², rovina

Lokalita: Kráľovičove Kračany/okres Dunajská Streda

Cena: 113.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 35 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ novostavbu (práve vo výstavbe) nízkoenergetického, tehlového, 4 izbového rodinného domu (typ bungalov) v štádiu holodomu, na 6 á pozemku v obci Etreho Kračany, vzdialenej 35 km od Bratislavy, 3 km od Dunajskej Stredy a 15 km od Šamorína.


DOM SO ZASTAVANOU PLOCHOU 117,05 m2 + 20 m2 terasa má úžitkovú plochu 85,44 m2 a je postavený z pálenej tehly HELUZ 38 cm a zateplený 14 cm polystyrénom. Strešná krytina je Mediteran, okná budú plastové s izolačným trojsklom. Strop domu, ktorý bude v strede pochôdzny a slúžiť ako odkladací priestor, bude zateplený 40 cm hrubou fúkanou izoláciou. V celom dome bude v podlahe zaliate elektrické podlahové kúrenie so samostatným ovládaním v každej miestnosti. V obývačke je príprava na krb s komínom s rozvodmi teplého vzduchu do izieb. Teplá voda bude ohrievaná elektrickým bojlerom, umiestneným v kúpeľni. V kúpeľni je navrhnutý sprchový kút, vaňa a dve umývadlá. Dve samostatné WC budú mať zabudovaný systém Geberit. WC pri vchode má navrhnuté aj umývadlo a v rohu umiestnený bojler na teplú vodu. V celom dome budú hotové rozvody sietí a alarmu, na stenách biele omietky. Priestor okolo domu a zadnú terasu je možné upraviť podľa dohody. V dome bude príprava na napojenie fotovoltaických panelov s možnosťou využitia rekuperácie. Dom je možné po dohode dokončiť podľa predstáv nového majiteľa. Energetický certifikát domu: A1.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: vstupuje sa do predsiene zo vstupom napravo do WC. Cez dvere sa vchádza do veľkej obývačky s kuchyňou a jedálňou a východom na terasu. Z obývačky sú samostatné vstupy do troch izieb, kúpeľne a WC.


INŽINIERSKE SIETE: dom bude napojený na vlastnú vodu a elektrinu, odpad je zvedený do 11 m3 žumpy.


PREDPOKLADANÉ NÁKLADY na prevádzku domu sú približne 60,-€ mesačne.


PO DOHODE S NOVÝM MAJITEĽOM je možné vybaviť kolaudáciu, dokončenie domu na kľúč, urobiť terénne úpravy a namontovať fotovoltaický systém.


OBEC ETREHO KRAČANY je vzdialená len 3 km od Dunajskej Stredy, kde kompletná občianska vybavenosť. Vo vedľajšej obci (Kráľovičove Kračany), vzdialenej necelý kilometer, sú potraviny, pošta, materská aj základná škola.


CENA: 113.000,-€, aj na HÚ.


Cena je uvedená ako predpredajová pred dokončením a po dohodnutej rezervácii. Po dokončení domu bude cena 117.000,-€

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru, obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa